Myślenice

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #18   —   Runda II
    Tobiasz Kaniewski / Maciej Włodarczyk
    0
    17
    17
    0

    Jakub Nowak / Mateusz Florczyk
    2
    21
    21
    0
  • #17   —   Runda II
    Mateusz Lesiecki / Jakub Szałankiewicz
    2
    22
    21
    0

    Mariusz Prudel / Jakub Kurowski
    0
    20
    19
    0
  • #16   —   Runda II
    Zenon Matras / Bartosz Dudek
    1
    17
    21
    11

    Piotr Groszek / Jan Krasiński
    2
    21
    19
    15
  • #15   —   Runda II
    Maciej Rudol / Miłosz Kruk
    2
    21
    21
    0

    Krystian Kowalik / Oliwier Kowalik
    0
    8
    14
    0
  • #14   —   Runda II
    Kamil Waszczuk / Daniel Popiela
    2
    21
    21
    0

    Karol Szczepanik / Kamil Warzocha
    0
    15
    18
    0
  • #13   —   Runda II
    Jakub Zdybek / Sebastian Kaczmarek
    2
    21
    21
    0

    Piotr Słonina / Mateusz Zarankiewicz
    0
    0
    0
    0
  • #12   —   Runda II
    Mateusz Bury / Tomasz Wierzbicki
    1
    13
    21
    11

    Tomasz Jaroszczak / Martin Chiniewicz
    2
    21
    19
    15
  • #11   —   Runda II
    Adam Andrys / Roman Andrys
    1
    21
    21
    0

    Tomasz Ćwiertnia / Maciej Westfal
    0
    17
    15
    0
  • #10
    Tobiasz Kaniewski / Maciej Włodarczyk
    2
    21
    21
    0

    Adrian Potoniec / Tomasz Dylowicz
    0
    5
    18
    0
  • #9   —   Runda I
    Artur Kosarzycki / Damian Knaga
    0
    16
    13
    0

    Mariusz Prudel / Jakub Kurowski
    2
    21
    21
    0
  • #8   —   Runda I
    Jakub Szałankiewicz / Mateusz Lesiecki
    2
    21
    21
    0

    Jacek Kromka / Szymon Ścisłowicz
    0
    9
    17
    0
  • #7   —   Runda I
    Aleksander Czachorowski / Filip Lejawa
    0
    19
    19
    0

    Bartosz Dudek / Zenon Matras
    2
    21
    21
    0
  • #6   —   Runda I
    Krystian Kowalik / Oliwier Kowalik
    2
    20
    21
    15

    Jacek Rejno / Beniamin Olechnowicz
    1
    22
    19
    10
  • #5   —   Runda I
    Kamil Waszczuk / Daniel Popiela
    2
    21
    17
    15

    Przemysław Paliwoda / Kamil Gąsiorowski
    1
    13
    21
    11
  • #4   —   Runda I
    Jakub Krzemiński / Jakub Serewis
    0
    12
    15
    0

    Piotr Słonina / Mateusz Zarankiewicz
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Runda I
    Aleksander Słonina / Maciej Tupta
    0
    14
    12
    0

    Martin Chiniewicz / Tomasz Jaroszczak
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Runda I
    Tomasz Wierzbicki / Mateusz Bury
    2
    21
    21
    0

    Maksymilian Kowalik / Szymon Pasionek
    0
    15
    11
    0
  • #1   —   Runda I
    Artur Motyl / Krzysztof Zięba
    0
    6
    6
    0

    Tomasz Ćwiertnia / Maciej Westfal
    2
    21
    21
    0

Myślenice

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #12   —   Grupa B
    Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak
    2
    15
    22
    15

    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    1
    21
    20
    12
  • #11   —   Grupa A
    Klaudia Perowicz / Monika Kaczorowska
    0
    20
    18
    0

    Małgorzata Ciężkowska / Melania Marcinowska
    2
    22
    21
    0
  • #10   —   Grupa B
    Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta
    2
    21
    21
    0

    Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak
    0
    16
    15
    0
  • #9   —   Grupa C
    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Aleksandra Kałużna
    0
    18
    16
    0

    Marta Łodej / Julia Kielak
    2
    21
    21
    0
  • #8   —   Grupa C
    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    2
    21
    21
    0

    Dominika Balcerowicz / Aleksandra Sikorska
    0
    17
    11
    0
  • #7   —   Grupa A
    Dominika Bilicka / Kamila Klajman
    2
    21
    14
    15

    Klaudia Perowicz / Monika Kaczorowska
    1
    13
    21
    7
  • #6   —   Grupa B
    Zuzanna Bielak / Aleksandra Chudzik
    0
    19
    19
    0

    Magdalena Rapacz-Matras / Małgorzata Szajewska-Skuta
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Grupa C
    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    2
    13
    21
    16

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Aleksandra Kałużna
    1
    21
    15
    14
  • #4   —   Grupa C
    Marta Łodej / Julia Kielak
    2
    21
    21
    0

    Dominika Balcerowicz / Aleksandra Sikorska
    0
    16
    18
    0
  • #3   —   Grupa A
    Małgorzata Ciężkowska / Melania Marcinowska
    0
    16
    11
    0

    Dominika Bilicka / Kamila Klajman
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Grupa C
    Dominika Balcerowicz / Aleksandra Sikorska
    2
    16
    21
    15

    Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Aleksandra Kałużna
    1
    21
    12
    9
  • #1   —   Grupa C
    Marta Łodej / Julia Kielak
    1
    21
    15
    10

    Karina Jakuć / Agnieszka Makaruk
    2
    16
    21
    15