Cieszyn

Eliminacje   —  

Mężczyźni

  • #21   —   Grupa D
    Kamil Szwaj / Mateusz Płaneta
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Michalak / Jakub Kurowski
    0
    15
    14
    0
  • #20   —   Grupa C
    Maciej Okrzeja / Konrad Chudek
    0
    18
    15
    0

    Piotr Groszek / Jan Krasiński
    2
    21
    21
    0
  • #19   —   Grupa D
    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    2
    16
    21
    15

    Kamil Waszczuk / Daniel Popiela
    1
    21
    18
    5
  • #18   —   Grupa C
    Kamil Warzocha / Karol Szczepanik
    2
    21
    21
    0

    Maciej Włodarczyk / Tobiasz Kaniewski
    0
    16
    17
    0
  • #17   —   Grupa A
    Tomasz Waligóra / Michał Sadowski
    0
    1
    0
    0

    Jakub Zdybek / Sebastian Kaczmarek
    2
    21
    21
    0
  • #16   —   Grupa D
    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    0
    13
    18
    0

    Kamil Szwaj / Mateusz Płaneta
    2
    21
    21
    0
  • #15   —   Grupa B
    Michał Korycki / Jarosław Lech
    0
    0
    0
    0

    Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek
    2
    21
    21
    0
  • #14   —   Grupa C
    Kamil Warzocha / Karol Szczepanik
    2
    24
    23
    0

    Maciej Okrzeja / Konrad Chudek
    0
    22
    21
    0
  • #13   —   Grupa B
    Mateusz Adamiak / Adrian Niewiadomski
    2
    21
    21
    0

    Stanisław Sitek / Kamil Książek
    0
    6
    12
    0
  • #12   —   Grupa D
    Mateusz Michalak / Jakub Kurowski
    1
    21
    12
    11

    Kamil Waszczuk / Daniel Popiela
    2
    16
    21
    15
  • #11   —   Grupa A
    Mateusz Bury / Tomasz Wierzbicki
    1
    14
    21
    17

    Tomasz Waligóra / Michał Sadowski
    2
    21
    17
    19
  • #10   —   Grupa C
    Piotr Groszek / Jan Krasiński
    2
    21
    21
    0

    Maciej Włodarczyk / Tobiasz Kaniewski
    0
    17
    15
    0
  • #9   —   Grupa B
    Mateusz Adamiak / Adrian Niewiadomski
    0
    14
    15
    0

    Michał Korycki / Jarosław Lech
    2
    21
    21
    0
  • #8   —   Grupa D
    Kamil Waszczuk / Daniel Popiela
    0
    14
    15
    0

    Kamil Szwaj / Mateusz Płaneta
    2
    21
    21
    0
  • #7   —   Grupa B
    Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek
    2
    21
    21
    0

    Stanisław Sitek / Kamil Książek
    0
    5
    3
    0
  • #6   —   Grupa C
    Maciej Włodarczyk / Tobiasz Kaniewski
    2
    21
    21
    15

    Maciej Okrzeja / Konrad Chudek
    1
    23
    15
    10
  • #5   —   Grupa A
    Jakub Zdybek / Sebastian Kaczmarek
    2
    19
    21
    15

    Mateusz Bury / Tomasz Wierzbicki
    1
    21
    17
    10
  • #4   —   Grupa D
    Mateusz Michalak / Jakub Kurowski
    0
    12
    19
    0

    Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski
    2
    20
    21
    0
  • #3   —   Grupa B
    Stanisław Sitek / Kamil Książek
    0
    8
    13
    0

    Michał Korycki / Jarosław Lech
    2
    21
    21
    0
  • #2   —   Grupa C
    Piotr Groszek / Jan Krasiński
    1
    16
    21
    11

    Kamil Warzocha / Karol Szczepanik
    2
    21
    19
    15
  • #1   —   Grupa B
    Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek
    2
    21
    21
    0

    Mateusz Adamiak / Adrian Niewiadomski
    0
    13
    18
    0

Cieszyn

Eliminacje   —  

Kobiety

  • #9   —   Grupa C
    Magdalena Kaszuba / Alicja Krusiewicz
    1
    21
    17
    10

    Dominika Bilicka / Kamila Klajman
    2
    11
    21
    15
  • #8   —   Grupa B
    Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak
    1
    13
    21
    12

    Małgorzata Szajewska-Skuta / Magdalena Rapacz-Matras
    2
    21
    18
    15
  • #7   —   Grupa A
    Karolina Nowak / Natalia Krzempek
    0
    20
    17
    0

    ALeksandra Chudzik / Urszula Łunio
    2
    22
    21
    0
  • #6   —   Grupa C
    Magda Oleczek / Martyna Jachimowicz
    0
    10
    19
    0

    Magdalena Kaszuba / Alicja Krusiewicz
    2
    21
    21
    0
  • #5   —   Grupa B
    Michaela Kubickova / Michala Kvapilova
    2
    21
    21
    0

    Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak
    0
    12
    16
    0
  • #4   —   Grupa A
    Natalia Płodowska / Dagmara Lisowska
    0
    14
    11
    0

    Karolina Nowak / Natalia Krzempek
    2
    21
    21
    0
  • #3   —   Grupa C
    Dominika Bilicka / Kamila Klajman
    2
    21
    23
    0

    Magda Oleczek / Martyna Jachimowicz
    0
    18
    21
    0
  • #2   —   Grupa B
    Małgorzata Szajewska-Skuta / Magdalena Rapacz-Matras
    0
    11
    13
    0

    Michaela Kubickova / Michala Kvapilova
    2
    21
    21
    0
  • #1   —   Grupa A
    Aleksandra Chudzik / Urszula Łunio
    2
    21
    21
    0

    Natalia Płodowska / Dagmara Lisowska
    0
    18
    13
    0